Dieren - Zutphensestraatweg 30 - Schoonzicht

< Rijksmonumenten


(519391) monumentenregister Monumentnummer: 519391




Kenmerken

Rijksmonument sinds: 17 september 2001

Bouwactiviteiten

werkzaamheidvantotnauwkeurigheidtoelichting
vervaardiging 1894 1895 exact

Bouwtypen

bouwtypetoelichting
Villa

Bouwstijlen

bouwstijlzuiverheidtoelichting
neorenaissance stijlzuiver

Ambachten

vakmanplaatsberoeptoelichting
Lofvers, E. Gelderland architect / bouwkundige / constructeur


Onderdeel van complex

Dit monument is onderdeel van rijksmonumentencomplex 519387.

Kennis in monumentenregister

Kennis over dit monument is momenteel (ook) nog terug te vinden in het monumentenregister: rijksmonument 519391.




Bronnen en verwijzingen

  • Monumenten in Nederland (1996-2006) Sabine Broekhoven, Chris Kolman, Ben Olde Meierink, Ronald Stenvert, Marc Tenten. Monumenten in Nederland. Gelderland – Dieren (gemeente Rheden) (2000), p. 137

Zie ook

Monumenten
  • Complexen/519387 (pagina bestaat niet)
ArtikelenHoort bij deze thema'sBeschermd stads- en dorpsgezicht

Meer informatie Meer over het monumentenregister en het rechtsgevolg van de aanwijzing tot rijksmonument is te vinden op cultureelerfgoed.nl/monumenten.

Meer over de omvang en reikwijdte van de bescherming van specifiek dit monument is te vinden in Monumenten - Rijksmonumentenregister en de leeswijzer.

Verbeteringen, vragen of opmerkingen?Geef een inhoudelijke verbetering door, stel een vraag of maak een opmerking via het reactieformulier

Deze pagina is voor het laatst bewerkt op 8 okt 2025 om 07:07.