Legacy_melding

< Dataset
Versie door RCEbot (overleg | bijdragen) op 9 jul 2025 om 02:06 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#element: |Elementtype=Dataset |Status=Publiceren |Batch=Dataset_import |Naam=Legacy_melding |Dataset type=Gestructureerd-relationeel |Omschrijving=Dataset uit het Archeologische Informatie Systeem (Archis) met betrekking tot de eerder in Archis 2 vastgelegde meldingen ten behoeve van zoeken en vinden. Vastgelegd in Archis sinds 07-04-2025. Archis is het verwijzende systeem voor het registreren en raadplegen van gegevens over archeologische onderzoeken, von…')
(wijz) ← Oudere versie | Huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)


Dataset uit het Archeologische Informatie Systeem (Archis) met betrekking tot de eerder in Archis 2 vastgelegde meldingen ten behoeve van zoeken en vinden. Vastgelegd in Archis sinds 07-04-2025.

Archis is het verwijzende systeem voor het registreren en raadplegen van gegevens over archeologische onderzoeken, vondsten, sporen, structuren, complexen en archeologische rijksmonumenten, vanaf de prehistorie tot en met de nieuwe tijd in Nederland. Archis is bedoeld voor archeologische professionals. De data ten aanzien van rijksmonumenten wordt ontsloten via de Erfgoedatlas.

Kenmerken

  • Dataset type: Gestructureerd-relationeel
  • Zichtbaar in Erfgoedatlas: Nee
  • Waar te vinden: Archis
  • Creatieproces: Lijnwerkzaamheden
  • Beperkingen in gebruik: Achter inlog
  • Domein: Archeologie
  • Onderdeel van: Archeologisch Erfgoed

Verbeteringen, vragen of opmerkingen?Geef een inhoudelijke verbetering door, stel een vraag of maak een opmerking via het reactieformulier

Deze pagina is voor het laatst bewerkt op 9 jul 2025 om 02:06.